EXIN Agile Scrum Foundation

 

W naszej ofercie pojawiło się nowe szkolenie: EXIN Agile Scrum Foundation. Jesteśmy drugą na świecie (po indyjskiej firmie SimpliLearn Americas LLC) organizacją, która uzyskała akredytację Agile Scrum Foundation w EXIN.

EXIN Agile Scrum Foundation to certyfikat, który potwierdza znajomość profesjonalnej wiedzy na temat technik zwinnych (Agile) i praktyki Scrum. Agile Scrum pokazuje w jaki sposób efektywnie pracować w zespole, aby osiągnąć cel. Zwinne metodyki zarządzania są popularnym podejściem do rozwoju oprogramowania, ale coraz częściej wykorzystywane są w innych dziedzinach. Ideą praktyk Scrum jest ustanowienie interdyscyplinarnych zespołów samoorganizujących się, dostarczających działający produkt na zakończenie każdej iteracji.

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które pracują w obszarach:
- rozwoju oprogramowania
- zarządzania projektami
- zarządzania usługami IT.

 

 

Zapraszamy do zapisów na szkolenia i egzaminy EXIN Agile Scrum Foundation >> Kontakt

 

  • LinkedIn Reflection

© 2019 by BEI Krzysztof Politowicz i Partnerzy

ITIL® jest zerejestrowanym znakiem handlowym należącym do firmy AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prince2® jest zerejestrowanym znakiem handlowym należącym do firmy AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Swirl logo™ jest znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.